HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Her Şey Güvenliğiniz İçin

Korusan Güvenlik Sistemleri Elektrik Elektronik İnş. San. ve Tic. Ldt. Şti. adıyla 2006 yılında faaliyetine başlamış ve dünya güvenlik sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek her zaman en yeni ve en sağlıklı sistemleri müşterilerine sunmuştur.
Ürünlerinde kalite ve performansı ön planda tutan Korusan Güvenlik hızlı ve devamlı servisi ile de tam müşteri memnuniyetini sağlamıştır.
Mavigard, Gst, Code, Paradox, Vguard, Nice kollu barıyer,
D-CAM Kameraları , CNB Kameraları, LG, Samsung, AUDIO Görüntülü Diyafon Sistemleri, NADE, partner olarak yangın algılama ve güvenlik sistemlerinde, CCTV ve Hırsız Alarm Sisitemlerinde sektörün öncü kuruluşları ile beraber yangın algılama ve sistem projelendirme konusunda iki yılı aşkın bir süredir hizmet veren kardeş kuruluşudur.

Vizyon ve Misyonumuz

Vizyonumuz

Elektroniğin, toplum ve birey yaşamının hemen her alanında oynadığı rol ve vazgeçilmezliği; elektronik güvenlik sistemlerinin de, tartışmasız bir ihtiyaç olarak yaşamda yer almasını sağlamıştır.

Korusan Güvenlik Sistemleri Elektrik Elektronik İnş. San. ve Tic. Ldt. Şti., kurumsal yapılarda olduğu gibi, uzmanlıklarında hedeflerini planlamada ve onlara ulaşmada; emin ve güçlü adımlarla ilerleyerek, sektörünün örnek alınan öncü kuruluşlarından birisi olduğu bilinciyle çalışmaktadır.

 

Misyonumuz

Korusan Güvenlik Sistemleri Elektrik Elektronik İnş. San. ve Tic. Ldt. Şti., arkasında bıraktığı uzun yılların birikimi ile geldiği saygın noktayı;

Yasalara ve ticari kurallara uymasıyla, önce müşteri memnuniyeti, sonra kâr anlayışına, müşterilerine kaliteli ve yeni teknoloji ile üretilmiş ürünler sunmak, satış sonrası hizmetlerinin sürekliliğini göz önünde bulundurmak, personeli titizlikle seçmek, işinden kazandığını, cesaretle yine işine yatırım yaparak büyümesine ve hizmet ettiği kesime borçlu olduğu bilinci ile kurumsallaşmıştır.

0 +
MUTLU MÜŞTERİ
0 +
YILLIK TECRÜBE
0 +
EKİP ARKADAŞI

SİZİ BEKLİYORUZ

Sizlerin Güvenliğini Sağlamak İçin Sizleri Bekliyoruz

korusan güvenlik sistemleri

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün fiyatları için mail, WhatsApp veya telefon ile bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Evet, ürün fiyatından bağımsız olarak montaj işlemi ekstra ücrete tabiidir.

0 312 479 43 41 numaramızdan bizlerle iletişime geçerek oluşturabilirsiniz.

Talep oluşturduğunuz takdirde, oluşturma tarihini takiben 3 iş günü süresi içinde ekiplerimiz yardımcı olacaktır.

Tercih edilen sisteme göre değişebilmektedir. Detaylı bilgi için 0312 479 4341 nolu telefon üzerinden bilgi alabilirsiniz veya ücretsiz keşif yaptırabilirsiniz.

 

Mevcut tesisat yapısına göre değişebilmektedir. Ancak çoğunlukla tadilat ihtiyacı olmadan kurulabilir

 

Evet. Ürünlerimizin TSE, TSEK ve ISO9001 sertifikaları vardır.

Siren’in içinde de bir akü vardır ve sirene giden enerji kablosu kesilse bile sesli uyarı vermeye devam eder. Alarm sisteminiz, alarm izleme merkezine bağlıysa izleme merkezine de sabotaj bilgisi gider ve bilgilendirilirsiniz.

Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Formu doldurarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Formu doldurduktan sonra müşteri danışmanı arkadaşlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Ofis Bilgilerimiz

Ata, Kabil Cd. Öveçler D:No: 100/A, 06460 Çankaya/Ankara

0 312 479 43 41

info@korusanguvenlik.com.tr

Bizleri Arayın